Украина
Сменить
Сменить

Ідеальне планування для 1-но кімнатної квартири в ЖК Синергія Колор в РівнеRovnoРовно

Відкрито до продажу однокімнатна квартира площею 41.15 кв.м. у житловому комплексі "Колор" - ідеальне місце для комфортного життя. Будинок має багато переваг, зокрема, багатоповерхова забудова, що забезпечує панорамний вид на місто. Також, у будинку забезпечено автономне опалення, що дозволяє ефективно транспортувати тепло до кожної квартири.

Комплекс має власний багаторівневий паркінг, що дозволить вам з легкістю паркувати свій автомобіль, не витрачаючи час на пошук місця.

Також, житловий комплекс має розвинену інфраструктуру - у вашому розпорядженні є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, кафе та ресторани, аптеки та медичні заклади, школи та дитячі садки. Крім того, житловий комплекс має систему охорони, що забезпечить вам спокій та безпеку в будь-який час доби. Більше того, житловий комплекс розташований поруч з парками, що створює чудові умови для прогулянок і відпочинку на природі.

Не втрачайте можливості придбати квартиру у такому чудовому місці - затишок, комфорт і безпека чекають на вас.
Скористайтеся зручним чат ботом для отримання детальної інформації https://bit.ly/grupasmart_dashboard

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
неуместен

Действия с объявлением #1734327

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Ідеальне планування для 1-но кімнатної квартири в ЖК Синергія Колор с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении