Перевезти меблі, вантажники рівне. ПЕРЕНЕСТИ МЕБЛІ В РІВНому в Ровно в Ровно, предлагаю, услуги, грузчики в Ровно - 867285, rovno.avizinfo.com.ua

Подать объявление Мои объявления
Ваши действия

Наша кнопка

Украинская Доска БЕСПЛАТНЫХ Объявлений AvizInfo.com.ua, Ровно

Код кнопки
QR код этой страницы

Перевезти меблі, вантажники рівне. ПЕРЕНЕСТИ МЕБЛІ В РІВНому в Ровно в Ровно

AvizInfo.com.ua
Объявление:
Размещено:
25.03.2013, 11:47
Перевезти меблі, вантажники рівне. ПЕРЕНЕСТИ МЕБЛІ В РІВНому в Ровно, Объявление #867285
Переставити меблі, вантажники Рівному. Перенести меблі в Рівному. Пересунути меблі, піаніно, сейф Рівному. Вантажники Рівне.
Ми із задоволенням запропонуємо досвід і знання, які є у нас, для того щоб перенести, переставити меблі Рівне в необхідному напрямку. Ми можемо перенести меблі в Рівному, піаніно, шафа, диван, стіл, сейф без її пошкодження. Як відшукати професійних вантажників? Хто може розібрати меблі, а найголовніше - зібрати її назад до колишнього вигляду і розставити на потрібні місця. Де ще знайти таких дбайливих та акуратних вантажників, які зможуть пересунути меблі Рівне як ми і наші друзі? можливо, від частини, це правда, але подивіться з іншого боку, наймані вантажники, які дорожать своєю репутацією дуже, не менш відповідально будуть ставитися до роботи.
Вам необхідно пересунути меблі Рівне піаніно, диван, шафа, пуфик переставити стіл, стілець, крісло, холодильник, сейф в Рівному, перенести банкомат, ліжко, комод, трюмо, килим Рівне, пересунути телевізор, тумбу, швейну машинку, тренажер, акустичну систему, вітрину Рівному або що-небудь інше в будинку / квартирі / офісі? Звертайтеся до нас. Професіонали - вантажники з багаторічним досвідом роботи допоможуть акуратно і дбайливо пересунути меблі Рівне, переставити меблі Рівне, перенести меблі в Рівному. Вантажники прибудуть у вказане місце точно в обумовлений раніше час, без затримок і запізнень.
Замовивши вантажників в нашій компанії, ви одержите високу якість послуг з досить прийнятними цінами. Професіонали зможуть переставити меблі Рівному за найкоротший час, що значно знизить ваші матеріальні витрати.
Наші контакти:
(0362) 45-45-50
(097) 44-00-294
(093) 03-44-277
Данные объявления:
Реклама:

Цена:
60 $
Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Категория (раздел):
Местоположение:
Торг:
неуместен

Контактные данные:

Автор:
DA Дмитрий
Основной телефон:
(0362) 43-45-51
Другие контактные телефоны:
(0362) 43-45-51
Город:
Ровно

Изображения:

AvizInfo.com.ua

Обратная связь:


Написать сообщение (задать вопрос) для DA Дмитрий

автор объявления "Перевезти меблі, вантажники рівне. ПЕРЕНЕСТИ МЕБЛІ В РІВНому в Ровно в Ровно"
Ваше Имя, Фамилия: *
Ваш E-mail: *
(email не публикуется на страницах сайта)
Ваш Телефон:
Заполните по крайней мере одно поле (Е-мэйл или телефон), чтобы автор имел возможность связаться с Вами. Также можете написать дополнительные контактные данные в тексте Вашего сообщения.
Ваше сообщение: *
Введите код с изображения (только цифры и латинские буквы) *
Нажмите кнопку "Изменить код" пока не получите разборчивый код
* - Поля формы, обозначенные этим знаком, являются обязательными для заполнения.

Соседние объявления в списке объявлений Грузчики Ровно:


Квартирный переезд в Ровно. Переезд квартиры недорого

Переезд квартиры в Ровно, услуги грузчиков Ровно, квартирный переезд недорого по Ровно и области, переезд ...

Ищу роботу со своим грузовым бусом

Ищу работу водителя, со своим грузовым бусом Рено Мастер. Грузоподъёмность до 2 тонны, объём 10 метров куб., ...Администрация сайта AvizInfo.com.ua не несет ответственность за содержание размещенных объявлений.
Мы ценим конфиденциальность наших пользователей. Мы не передаем и не продаем личную информацию зарегистрированных пользователей AvizInfo.com.ua третьим лицам. Мы не отвечаем за правила конфиденциальности сайтов на которые ссылается AvizInfo.com.ua. На некоторых страницах нашего сайта представлена реклама Google Adsense Advertising Network. Чтобы узнать подробней о правилах конфиденциальности Google нажмите тут.
Rambler's Top100 Украина онлайн Украинский портАл Яндекс.Метрика